پیام مدیریت

بسمه تعالي

 

با هم بودن «آغاز» ، با هم ماندن «پيشرفت» و با هم كار كردن «موفقيت» است.    

در ابتداي كلام بسيار مفتخريم كه ورودتان را به خانواده بزرگ كهكشان تجارت قرن تبريك و شادباش گفته و  از اينكه  نخستين  گام را در جهت همسو شدن با اين سازمان بزرگ در جهت ایجاد و توسعه ي  تجارت و درآمدزايي ،مطابق با استانداردهاي نوين تجارت بين الملل همراه و هم گام با  فروشگاه اینترنتی كهكشان تجارت قرن برداشته اید به شما تبریک بگوييم.

موفقیت و تعالی هر سازمانی به دانش و توانایی مدیران آن سازمان بستگی دارد. تفکر، تخصص و خلاقیت مدیر یک سازمان به عنوان موتور محرکه آن عمل می کند.

شركت كهكشان تجارت قرن،مجموعه اي است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ي خدمات مناسب ومحصولات با کیفیت به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شركت كهكشان تجارت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، و مشترياني هدفمند و وفادار تحقق نخواهد یافت.

تمايز يک محصول يا خدمت بايد در راستاي ذهنيت مصرف کننده صورت گيرد ، نه مخالف آن. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است.

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی كهكشان تجارت که همان خلق بالاترین ارزش و رفاه برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت آنان است، در دستور کار ما قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش ارائه خدمات درقالب تخفيف هاي ويژه و خدمات و محصولات با كيفيت ملي، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه هاي مشتريان جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت كهكشان تجارت قرن است.

در این میان كهكشان تجارت قرن هم به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید مديران ارشد، همواره تلاش مينمايد گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تأمین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

 

اینجانبان با قدرشناسی از حسن اعتماد مشتريات معظم برند كهكشان تجارت قرن  و با اعتقاد کامل به دورنمای ترسیم شده برای شرکت و با تاکید بر اصل «تمایز» در ارائه خدمات و محصولات ، به عنوان ویژگی و باور منحصر بفرد، امید داريم بتوانيم زمینه های جلب رضایت و اعتماد مخاطبین خود که مجموعه ای عظیمی از ارائه دهندگان خدمات و توليدكنندگان و همچنين مصرف كنندگانِ معظم هست  را بیش از پیش فراهم نمائیم.

 

ما به این جمله معتقدیم که:

" مشتری جزیی از سازمان ماست"

 

ميثم كرمي،محمد اسكندري 

 

مدیران شركت كهكشان تجارت قرن